Автореєстратори

Ми пропонуємо послуги з продажу і встановлення комплексних рішень "все-в-одному" для безпеки і зручності в авто. В першу чергу це автореєстратори з кількома одночасно працюючими камерами, зручним навігатором, "хендсфрі" та купою інших приємних плюшок.
Максимально зручний варіант рішення для будь-якого авто - дзеркало на android, яке кріпиться поверх звичайного дзеркала заднього виду. Завдяки цьому не захаращується простір перед лобовим склом, і водію не потрібно опускати погляд, відволікаючись при цьому від дороги.

Варіанти монтажу

Даний пристрій абсолютно не відволікає від дороги, при цьому повністю дублюючи функціонал звичайного дзеркала заднього виду. На екран пристроя нанесене дзеркальне покриття - для того щоб скористуватись безпосередньо дзеркалом непотрібно переводити погляд в сторону - достатньо просто перефокусуватись, продовжуючи дивитись в ту саму точку пристроя. Це спочатку трошки незвично, але вже через 5 хвилин користування ви зрозумієте наскільки це практично і зручно.

Максимальна безпека

В наш час автопідстав та абсолютної безвідповідальності більшості автовласників на дорогах мати автореєстратор з двома камерами життєво необхідно. Автореєстратори які ми пропонуємо зафіксують ваше місцерозташування під час автопригоди, швидкість вашого авто та іншу інформацію.

Окремий запис з кожної камери

Максимально якісне зображення з обох камер в будь-яку погоду або вночі дадуть вам змогу зафіксувати найдрібніші деталі будь-якого неприємного випадку, в якому ви можете опинитись зі своїм авто. Збереження відео з кожної камери в окремий файл з прив`язкою до часу дає змогу змонтувати фінальне відео з обох камер в будь-якому форматі.

Превентивна безпека

Наявність автореєстратора в багатьох випадках захистить вас від провокаторів і автопідставщиків ще до скоєння ними правопорушення. Зазвичай такі люди враховують можливість наявності в авто потенційної жертви автореєстратора в районі лобового скла або камери заднього виду в районі заднього бампера, і якщо відчувать що жертва не беззахисна - зайвий раз не ризикують.

Навігатор, "хендсфрі" та ін.

У всіх навігаторах які ми пропонуємо по замовчуванню є якісний навігатор з детальними мапами України та Європи, блютуз "хендсфрі", парктронік з автоматичним виведенням на екран зображення з задньої камери при вмиканні задньої передачі, медіапрогравач та ін. Кожний автореєстратор може бути укомплектований різними варіантами задньої камери - від бюджетної за кілька долларів, до більш дорожчих з ідеальним зображенням вночі за кілька десятків долларів).

Магазин автореєстраторів

Поки що з автореєстраторами ми працюємо по попередньому замовленню, бо карантін і нема бюджетів. Але після закінчення карантину через деякий час тут буде перелік доступних вже на зараз в нас на складі у Львові автореєстраторів та інших корисних автотоварів з приємними цінами.
В будь-який момент ви можете подзвонити нам для консультації, задати питання які вас цікавлять і дізнатись більше про автореєстратори, які ми пропонуємо.