Приватні будинки

Для приватних будинків ми пропонуємо цілий спектр різноманітних рішень, що розраховані на будь-який бюджет. Це як і невеликі системи з 4 камер, що перекривають з 4-ох сторін периметр прибудинкової ділянки і самого будинку, так і комплексні системи з "прострілом" всіх мертвих зон ззовні і всередині будинку.
За межами міста

Прибудинкові території

Ми допоможемо вам знайти оптимальне рішення для розміщення системи відеонагляду для будь-яких цілей не тільки біля приватного будинку чи на ділянці поруч, але і навіть посеред відкритого поля.
Розміщення камер можливо на будь-якій висоті і в будь-якому місці, але ми порадимо оптимальне розташування системи з урахуванням максимальної економії замовником на матеріалах і монтажних роботах.

В межах міста

Всередині і ззовні

Ми запропонуємо вам комплексні рішення з ефективним комбінуванням зовнішніх і внутрішніх камер, розміщуючи їх максимально непомітно для сторонніх очей.
Монтажні роботи з прокладання комунікацій і підключення камер на об`єкті можливі в нічний час - що зробить факт наявності в будинку і назовні елементів системи відеоспостереження неприємним сюрпризом для злочинців.

Беспечний будинок

Наявність на будинку камер відеоспостереження крім очевидних переваг завди є ще і пасивним засобом запобігання потенційним злочинам - після того, як негідники бачать на фасаді камеру, вони тричі подумають над тим, чи варто скоювати злочин саме в вашому будинку.

Перегляд on-line на будь-яких пристроях

Можливість переглядати он-лайн трансляції з системи або завантажувати архівні записи на будь-яких пристроях. Зручні юзер-френдлі інтерфейси з інтуітивно зрозумілими інструментами.

Інтерфейс користувача

Можливість одночасної роботи з системою відразу кількох десятків користувачів з різними рівнями доступу і відповідним дозволеним функціоналом. Варіативність розподілу повноважень серед "гостей", "модераторів" і "адміністраторів".

Бюджети

Ми зможемо підібрати якісні рішення під будь-який бюджет. При відсутності повноцінного фінансування ми запропонуємо вам тимчасові або початкові варіанти систем відеоспостереження для того, щоб кінцевий замовник наглядно побачив результат і ефективність, і це переконало його у необхідності встановлення повноцінної системи.