Промислові об`єкти

Завдяки нашим комплексним рішенням з систем відеонагляду ви зможете застрахувати ваш бізнес і відповідальність ваших співробітників від різних неприємних форсмажорних обставин, запобігти крадіжкам і зафіксувати можливі паранормальні явища).
Ми пропонуємо варіанти систем відеонагляду для будь-якого бюджету. Це можутиь бути як маленькі кіоски на ринку, так і великі логістичні центри або торговельні комплекси. На кожному об`єкті ми аналізуємо потреби замовника, формуємо стратегію реалізації обраного рішення і підготовлюємо концепцію з впровадження системи.

Відеонагляд на дорогах

В нас є багатий досвід реалізації систем відеонагляду для автобмобільної безпеки на дорожніх розв`язках на промислових об`єктах та в місті. Це може бути як мінімум одна камера на в`їзному шлагбаумі, і як максимум - глобальне перекриття всіх асфальтованих напрямків в великих логістичних центрах.

Перегляд on-line на будь-яких пристроях

Можливість переглядати он-лайн трансляції з системи або завантажувати архівні записи на будь-яких пристроях. Зручні юзер-френдлі інтерфейси з інтуітивно зрозумілими інструментами.

Інтерфейс користувача

Можливість одночасної роботи з системою відразу кількох десятків користувачів з різними рівнями доступу і відповідним дозволеним функціоналом. Варіативність розподілу повноважень серед "гостей", "модераторів" і "адміністраторів".

Бюджети

Ми зможемо підібрати якісні рішення під будь-який бюджет. При відсутності повноцінного фінансування ми запропонуємо вам тимчасові або початкові варіанти систем відеоспостереження для того, щоб кінцевий замовник наглядно побачив результат і ефективність, і це переконало його у необхідності встановлення повноцінної системи.