Багатоповерхові будинки

Приклад проекта з трьох ультрабюджетних камер, встановлених всередині під`їзду і ззовні на фасаді будинку.

Абсолютний контроль

Ми пропонуємо бюджетні рішення з розробки, проектування, монтажа та гарантійного супроводу систем відеоспостереження різного рівня складності. За нашими плечима більше 10 років досвіду роботи в даній сфері з різноманітними проектами - починаючи з маленьких систем на один під`їзд, і закінчуючи глобальним покриттям кількох вулиць з заведенням більше 100 камер на одну систему.

ОСББ і ЛКП

Комплексне відеоспостереження допоможе запобігти або швидко знайти винних у випадках квартирних пограбувань або угону авто, крадіжок з ліфтових та інших технічних приміщень, дасть змогу віддалено контролювати роботу найманих працівників ЛКП або ОСББ, технічних підрядників типу служб вивозу сміття або ремонту дорожного покриття, та багато ін.

Приватні квартири

Персональні системи відеоспостереження убезпечать ваше авто, припарковане в подвір`ї або з іншої сторони будинку, куди не виходять вікна з вашої квартири. Дозволять в будь-який час подивитись, наприклад зі смартфона, що робиться під дверима вашої квартири і при підключенні камери зі звуком послухати що там кажуть. Наявність камер навколо вашої квартири і під`їзду створять додатковий стримуючий фактор для потенційних грабіжників.
Доступні антивандальні рішення

Внутрішні камери в під`їздах

Акуратна інтеграція звичайних бюджетних або антивандальних в металевому корпусі купольних камер в непомітних місцях в під`їздах. Зазвичай розміщуються на першому поверсі з панорамним оглядом вхідних дверей і простором перед ліфтом.

Монтаж на рівні 2-3 поверхів

Зовнішні камери на фасадах

Підключення зовнішніх камер на стінах будинків на оптимальній для максимальної продуктивності висоті з підведенням комунікацій з підвалу або технічних приміщень. Оптимальне співвідношення вартості камер до якості зображення, з можливістю антивандальних варіантів в металевому корпусі.

Нічний режим


Всі наші комплексні рішення розробляються з урахуванням безперервного функціонування всіх елементів системи в різних погодних обставинах, під час форс-мажорних умов, і в першу чергу для роботи вночі.

В залежності від потреб замовника інфрачервона підсвітка камер може працювати на відстані від 5 до 50 метрів.

Вивід інформації на будь-які пристрої on-line

Перегляд он-лайн трансляції з системи або завантаження архівних записів на будь-яких пристроях. Зручні юзер-френдлі інтерфейси з інтуітивно зрозумілими інструментами.
Інтерфейс користувача
Можливість одночасної роботи з системою відразу кількох десятків користувачів з різними рівнями доступу і відповідним дозволеним функціоналом. Варіативність розподілу повноважень серед "гостей", "модераторів" і "адміністраторів".

Бюджети

Ми зможемо підібрати якісні рішення під будь-який бюджет. При відсутності повноцінного фінансування ми запропонуємо вам тимчасові або початкові варіанти систем відеоспостереження для того, щоб кінцевий замовник наглядно побачив результат і ефективність, і це переконало його у необхідності встановлення повноцінної системи.